Wijnen
- 2020 | Amerika, Central Valley(11)
Wie het over witte wijn uit Californië heeft, heeft het over Chardonnay. Het klimaat is er warm en droog wat perfect is voor de karakteristieke Californische Chardonnay. De wijn heeft complexe aroma's en een zachte en rijke textuur die perfect in balans is met de frisse zuren. Deze wijn is het perfecte voorbeeld van hoe mooi een Chardonnay uit Californië is. Charme uit de Nieuwe Wereld!Â
Smaak - Droog & SoepelDruif - ChardonnayNormale prijs 8,49 Speciale prijs 6,49U bespaart - 2021 | Frankrijk, Pays d'Oc(5)
Unieke houtgerijpte Chardonnay met de rijkdom van een echte Meursault en het prijskaartje van een Wijnvoordeel-topper. Gemaakt door de jonge, ambachtelijke wijnmaker Oliver Lemstra. Op zijn twintigste verjaardag plukte hij de druiven van twintig jaar oude wijnstokken om die onder toeziend oog van zijn vader, de gerenommeerde wijnmaker Floris Lemstra, te verdelen over twintig eikenhouten vaten. Drie keer twintig: Triple Twenty. Speciaal gebotteld voor ons twintigjarig jubileum in 2019 en zo onwaarschijnlijk fraai en gewild, dat we ook van de nieuwe oogst weer twintig vaten hebben gereserveerd. Exclusief en alleen voor u.
Smaak - Droog & SoepelDruif - Chardonnay9,99 -
- 2020 | Frankrijk, Bourgogne(1)
Deze Heritage d’Or Chardonnay getuigt van een buitengewone verfijning en een grote elegantie. De wijn vertelt bovendien in kleuren en geuren en smaak natuurlijk over het bijzondere verhaal van Bourgogne. Een verhaal dat gaat over kwaliteit en authenticiteit en over de rijke wijngeschiedenis – de heritage – van het wereldberoemde wijngebied. Die traditie ruikt en proeft u in deze levendige Chardonnay vol fruit en een wonderschoon en o zo lekker vetje. Laat u verleiden door deze prachtwijn die de klasse van Bourgogne aantoont.
Smaak - Droog & SoepelDruif - Chardonnay12,99 - 2021 | Spanje, La Mancha
Dat dé druif uit Bourgogne het ook op Spaanse bodem heel goed doet, bewijst deze Casa Safra Chardonnay. De druif rijpt op de oevers van de rivier de Taag in Castilla-La Mancha en moet flink wat in zijn mars hebben om het tot wijdruif te schoppen. Want alleen de allerbeste exemplaren halen, na een kortstondige flirt met eikenhout, de fles. Dat wordt genieten van een volle en romige topwijn met een prachtig zuurtje op het end dat zo kenmerkend is voor een grote witte wijn. Niet voor niets staat Casa Safra al jaren synoniem voor Spaanse wijnklasse.
Smaak - Droog & SoepelDruif - Chardonnay7,99 - 2021 | Chili, Curico(3)
Wijnen uit Chili zijn ongekend populair en als u deze uitzondelijk frisse Chardonnay met de mooie toon van noten, eik en een romig botertje proeft, weet u gelijk waarom. Met deze prachtige gerijpte witte wijn laat Castillo Santa Paulina de Nieuwe Wereld op z'n best ervaren. Het wijnhuis verbouwt de druif in de relatief koele Curicó Valley, waar deze Chardonnay zijn fantastische aroma's en overweldigende smaken opdoet. Elegant en verfijnd, zonder aan kracht in te boeten.Â
Smaak - Droog & SoepelDruif - ChardonnayNormale prijs 7,99 Speciale prijs 5,99U bespaart - Wordt op 01-02 verwacht. U kunt alvast bestellen.2021 | Italië
Dat ze in Italië prachtige Chardonnays kunnen maken, bewijzen de wijnmakers van Castellani. De druif stamt uit het Franse Bourgogne, waar er waanzinnige en wereldberoemde wijnen van worden gemaakt. Van sprankelend frisse op het fruit gemaakte exemplaren tot complexe wijnen met houtrijping. Hoe meer zon de druif op de schil krijgt, hoe voller de wijn. Dat belooft wat voor deze San Silvano uit zonovergoten Italië. Een belofte die deze expressieve en volle prachtwijn meer dan waarmaakt. Petje af!
Smaak - Droog & SoepelDruif - Chardonnay6,99 - 2022 | Chili, Bio Bio Valley
Voor deze Sauvignon Blanc dalen we af naar een van de zuidelijkste wijnregio's van Chili: BÃo BÃo Valley. Uitbundig groeiende druivenstruiken zo ver het oog rijkt, vol trossen witte druiven. Omgetoverd door Viña Indomita tot een subtiele wijn met aroma's van citrusvruchten, mango en noten. Een wijn van topklasse!
Smaak - Droog & SoepelDruif - Sauvignon BlancNormale prijs 9,29 Speciale prijs 6,99U bespaart - 2021 | Frankrijk, Pays d'Oc(3)
Hulde aan Pays d’Oc, het wijngebied dat niet op een landkaart staat maar wel op menig wijnkaart. Wijnen uit dit deel van Zuid-Frankrijk zijn namelijk met een zegetocht bezig. Aan de kust van de Middellandse Zee en aan de voet van de Pyreneeën doen de druiven een opmerkelijke kracht op. En dat ervaart u in deze Le Triomphe Chardonnay, die met zijn frisheid en volle romigheid gerust als Bourgogne look-a-like kan worden bestempeld. Spannend en groots als zijn vakbroeder en dat voor een fractie van de prijs. Zie hier de triomf van Pays d’Oc!
Smaak - Droog & SoepelDruif - ChardonnayNormale prijs 7,99 Speciale prijs 5,99U bespaart -
- 2017 | Frankrijk, Bourgogne
Dit is nou precies waarom de Bourgogne wereldfaam geniet. Wij presenteren u de expressieve Montagny Blanc Millebuis gemaakt van, hoe kan het anders, de druif chardonnay. De druif laat zich hier van zijn beste kant zien. Zeker als-ie, zoals bij deze wijn, mocht rijpen op de hellingen in de appellatie Montagny en zo de exact juiste hoeveelheid zon op de schil krijgt. Het resultaat is een aantrekkelijke en uitgesproken witte Bourgogne vol fruit, wat bloemigs en een heerlijk vol en zacht mondgevoel. Om nu van te genieten, met volle teugen!
Smaak - Droog & SoepelDruif - Chardonnay9,99 - Frankrijk
Van een heerlijke wijn genieten, maar dan zonder alcohol? Artis maakt deze fantastische muscat, vol fruit als abrikoos, citrus en perzik. Wij durven te zeggen: dat verschil proef je bijna niet! Nieuwsgierig geworden? Laat u verrassen door deze sappige alcoholvrije witte wijn van Artis.
Smaak - Droog & SoepelDruif - MuscatNormale prijs 11,99 Speciale prijs 8,99U bespaart